Facebook PWSZ na Spotify PWSZ na YouTube Helpdesk
17 maja 2024

International Programme - Belgia

International Programme - Belgia

Vives Univesity of Applied Sciences zaprasza do uczestnictwa w programach organizowanych na tamtejszej uczelni. Vives University to największa uczelnia we Flandrii Zachodniej w Belgii, która swoje kampusy ma w 5 miastach: Brugii, Ostendzie, Kortrijk, Roeselare i Torhout. Uczelnia oferuje studia na sześciu kierunkach studiów: inżynieria i technologia stosowana, stosowane nauki społeczne, biotechnologia, nauki handlowe, zarządzanie biznesem i informatyka, edukacja i opieka społeczna.

Programy, które oferuje uczelnia są skierowane dla studentów, ale także dla pracowników socjalnych. Aby wziąć udział w jednym z programów można skorzystać z dofinansowania w ramach programu Erasmus+. W celu uzyskania szerszych informacji zapraszamy do naszego Działu (pokój 114 lub 115) lub prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 528 78 78 lub +48 65 525 01 56

Rekrutacja na semestr zimowy już się zakończyła, ale osoby zainteresowane odbyciem zajęć w tym semestrze prosimy o pilny kontakt z nami. Nasz Dział skontaktuje się z uczelnią w Belgii z zapytaniem czy istnieje jeszcze możliwość aplikacji.

Opis oferowanych programów znajdą Państwo w załączonych plikach.

Pliki do pobrania